Tarkenna hakua
Merkki
+
Sijainti
+
Vuosimalli
+
-
Hinta (EUR)
+
-

Tie- ja lumikoneet

Nykyiset hakuehdot
Tuoteryhmä
Maatalous
x
Tie- ja lumikoneet
x
2 hakutulosta haulle "Tie- ja lumikoneet"
Näytetään: 1 - 2 Järjestä:   ilmoitusta/sivu
7d Muut Polanneterä PT-300
LILJENDAL
3 000 EUR
Lanat
HLA SnowWing 3200
Seinäjoki
Vuosimalli: 2013
5 040 EUR
Lumiaurat

Tarvike- ja varaosamyyntiTyökonehuoltoTilaneuvontaGILLES-huoltoneuvonta
Varaosapalvelu palvelee arkisin klo 8–16
numerossa
03 628 6650 (pvm/ppm)
Huoltoneuvonta palvelee arkisin klo 8–16
numerossa 0600 418 273
(2,95 €/min + pvm)
Keskitetty puhelinpalvelu palvelee
arkisin klo 8­–16 numerossa 0600 182 72
(1,67 €/min + pvm)
0600 061 001
(0,97 €/min + pvm)
varaosamyynti@nhk.fityokonehuolto@nhk.fitilaneuvonta@nhk.figilles@nhk.fi

Löydä yhteystiedot

Valitse suodattimista osasto ja paikkakunta ja suodata esiin etsimäsi henkilön yhteystiedot helposti ja nopeasti!

Suodata tuloksia
Osasto
Toimipaikka

NHK Hämeenlinna Lautatarhankatu 3, 13110 Hämeenlinna

NHK Iisalmi Valimokatu 2, 74120 Iisalmi

NHK Joensuu Pamilonkatu 30, 80130 Joensuu

NHK Juva Osaketie 7b, 51900 Juva

NHK Jyväskylä Juustokatu 2, 40320 Jyväskylä

NHK Kokkola Indolantie 2, 67600 Kokkola

NHK Kuopio Tietäjäntie 4, 70900 Toivala

NHK Loimaa Kartanomäenkatu 24, 32200 Loimaa

NHK Loviisa Granholmantie 7, 07880 Liljendal

NHK Oulu Planeettatie 4A, 90450 Kempele

NHK Seinäjoki Rullatie 1, 60510 Seinäjoki

NHK Ylivieska Ruutihaantie 17C, 84100 Ylivieska

Aaron Pekkala Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Jyväskylä

Alexander Österbacka Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Kokkola

André Rönnqvist Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Kokkola

Antti Kentta Maatalouskoneasentaja Seinäjoki

050 563 3144 antti.kentta@nhk.fi

Antti Syrjänen IT-asiantuntija

antti.syrjanen@nhk.fi

Antti Vaittinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Anu Juvonen Perintä ja ostolaskut

050 597 2479 anu.juvonen@nhk.fi

Anu Nurminen Tekninen myyjä Tarvike- ja varaosamyynti Seinäjoki

050 575 4883 anu.nurminen@nhk.fi

Ari Koivisto Robottimyyjä Oulu

050 512 7778 ari.koivisto@nhk.fi

Ari Roivainen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Iisalmi, Kuopio

Arto Hilliaho Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Oulu

Arto Moisanen Tuoteasiantuntija Lypsyrobottihuolto Iisalmi

Arto Vuorenmaa Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Arttu Pulliainen Tuotevastaava Tarvike- ja varaosamyynti Joensuu

050 355 1225 arttu.pulliainen@nhk.fi

Casper Puskala Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Kokkola

Emmi Tihinen Tilaneuvoja Kokkola, Ylivieska

Hanna Ylä-Soininmäki Logistiikkapäällikkö Hämeenlinna

hanna.yla-soininmaki@nhk.fi

Hannu-Pekka Halme Tekninen neuvoja Tarvike- ja varaosamyynti Hämeenlinna

046 922 1669 hannu-pekka.halme@nhk.fi

Heikki Kainulainen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Joensuu

Heli Partanen Tilaneuvoja Oulu

Henri Pankinaho Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Oulu, Tornio

Henriikka Marola Tarvikemyyjä Tarvike- ja varaosamyynti Joensuu

050 444 9899 henriikka.marola@nhk.fi

Herkko Laitanen Maatalouskoneasentaja Kuopio

050 414 1964

Jaakko Lilja Työkonemyyjä Seinäjoki

050 443 3110 jaakko.lilja@nhk.fi

Jan-Mikael Evertson Työkonemyyjä Kokkola, Loviisa

040 560 1982 jan-mikael.evertson@nhk.fi

Janek Rahe Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Jani Perälä Avainasiakaspäällikkö Tarvike- ja varaosamyynti Seinäjoki

040 901 1258 jani.perala@nhk.fi

Janne Hytti Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Joensuu

Janne Louhelainen Tuotespesialisti, Robora Joensuu

043 211 3436 janne.louhelainen@nhk.fi

Jari Haapakoski Alue-esimies Lypsyrobottihuolto Tornio

Jari Leinonen Työkonemyyjä Oulu

043 211 3622 jari.leinonen@nhk.fi

Jarkko Kangasniemi Myyntipäällikkö Hämeenlinna

040 901 1238 jarkko.kangasniemi@nhk.fi

Jarno Kunnari Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Tornio

Jarno Laakkonen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Jarno Lukkarinen Robottimyyjä Ylivieska

050 465 4566 jarno.lukkarinen@nhk.fi

Jarno Riuttala Tuotepäällikkö, bioenergia

043 824 0140 jarno.riuttala@nhk.fi

Jere Niemi Maatalouskoneasentaja Seinäjoki

050 476 3036 jere.niemi@nhk.fi

Jere Väisänen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Oulu

Joakim Vidjeskog Robottimyyjä Kokkola

040 901 1243 joakim.vidjeskog@nhk.fi

Johan Engström Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Kokkola

Jonas Rönnqvist Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Kokkola

Joona Lammi Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Joonatan Keskisipilä Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Jorma Norja Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Jorma Rantala Robottimyyjä Seinäjoki

040 901 1257 jorma.rantala@nhk.fi

Jouni Harjula Rekkojen lastaus ja purku, robottitoimitukset Hämeenlinna

jouni.harjula@nhk.fi

Jouni Perätalo Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Tornio

Juha Huhtanen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Juha Huima Markkinointipäällikkö

juha.huima@nhk.fi

Juha Koljonen Tuotepäällikkö, Strautmann ja PÖTTINGER

043 820 0586 juha.koljonen@nhk.fi

Juha Pekkarinen Myyntipäällikkö Tarvike- ja varaosamyynti Iisalmi, Kuopio

043 211 0335 juha.pekkarinen@nhk.fi

Juha Vähäkallio Robottimyyjä Loimaa, Seinäjoki

043 211 3941 juha.vahakallio@nhk.fi

Juho Aaltonen Suunnittelija Hämeenlinna

043 211 3775 juho.aaltonen@nhk.fi

Juho Lammi Robottimyyjä Seinäjoki

043 211 3926 juho.lammi@nhk.fi

Jukka Dillström Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Juva

Jukka Nousiainen Työkonemyyjä Ylivieska

050 466 9209 jukka.nousiainen@nhk.fi

Jussi Hautamäki Myyntipäällikkö Seinäjoki

050 488 1693 jussi.hautamaki@nhk.fi

Jussi Savander Lely Center -päällikkö

045 124 9002 jussi.savander@nhk.fi

Juuso Kukkola Tilaneuvonnan tiimipäällikkö Hämeenlinna

043 211 3407 juuso.kukkola@nhk.fi

Kai Arminen Tuotespesialisti Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

046 850 6040 kai.arminen@nhk.fi

Kari Hyttinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Oulu

Kati Haataja Tarvikemyyjä Tarvike- ja varaosamyynti Iisalmi

050 577 6142 kati.haataja@nhk.fi

Keijo Maaranen Alue-esimies Lypsyrobottihuolto Juva

Kimmo Pennanen Robottimyyjä Joensuu

050 596 7687 kimmo.pennanen@nhk.fi

Kimmo Pisto Alue-esimies Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Lari Kauppinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Tornio

Lassi Takamäki Tiiminvetäjä, varasto Hämeenlinna

Lauri Sohlo Vector-koordinaattori Oulu

050 560 9313 lauri.sohlo@nhk.fi

Leena Lepistö-Kokkonen Tilaneuvoja Iisalmi, Joensuu, Jyväskylä, Kuopio

Linda Nokelainen Huoltosopimukset ja ostolaskut, robottimyynti

linda.nokelainen@nhk.fi

Margit Kivimäki Laskentapäällikkö

margit.kivimaki@nhk.fi

Mari Martikainen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Iisalmi

Marja Pennanen Tilaneuvoja Oulu

Marjo Kurkinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Markku Kauppinen Työkonemyyjä Jyväskylä

043 211 3292 markku.kauppinen@nhk.fi

Marko Aho Tekninen myyjä Tarvike- ja varaosamyynti Hämeenlinna

043 211 3928 marko.aho@nhk.fi

Marko Martikainen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Joensuu

Marko Nuolioja Tuotespesialisti, JCB Tarvike- ja varaosamyynti Ylivieska

050 325 2002 marko.nuolioja@nhk.fi

Marko Tauriainen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Iisalmi

Markus Kilpi Tavaran vastaanotto ja lähetys Hämeenlinna

Mataleena Niemelä Tiedottaja

mataleena.niemela@nhk.fi

Matias Kontio Alue-esimies Lypsyrobottihuolto Kokkola

Matti Huovinen Tekninen myyjä Tarvike- ja varaosamyynti Oulu

050 447 8763 matti.huovinen@nhk.fi

Matti Muikku Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Matti Määttä Tuotespesialisti Lypsyrobottihuolto Kuopio

Matti Sahaviita Myyjä Seinäjoki

050 476 2922 matti.sahaviita@nhk.fi

MEOM Web kehittäjä

0401234567 tech@meom.fi

Miika Karhumaa Projektipäällikkö, Robora Oulu

050 444 0202 miika.karhumaa@nhk.fi

Miika Laurell Laskutus ja toimitukset, työkoneet

046 920 8701 miika.laurell@nhk.fi

Miikka Mäenpää Collector-vastaava Lypsyrobottihuolto Juva

Mikael Pettersson Robottimyyjä Kokkola, Ylivieska

050 472 7664 mikael.pettersson@nhk.fi

Mikko Holmström Vector-myyjä Ylivieska

050 463 2224 mikko.holmstrom@nhk.fi

Mikko Hyvönen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Mikko Kämäri Tuotepäällikkö, JCB Hämeenlinna

043 211 0778 mikko.kamari@nhk.fi

Mikko Lyytinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Jyväskylä

Mikko Vanhalakka Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Loviisa

NHK Hämeenlinna Lautatarhankatu 3, 13110 Hämeenlinna

NHK Iisalmi Valimokatu 2, 74120 Iisalmi

NHK Joensuu Pamilonkatu 30, 80130 Joensuu

NHK Juva Osaketie 7b, 51900 Juva

NHK Jyväskylä Juustokatu 2, 40320 Jyväskylä

NHK Kokkola Indolantie 2, 67600 Kokkola

NHK Kuopio Tietäjäntie 4, 70900 Toivala

NHK Loimaa Kartanomäenkatu 24, 32200 Loimaa

NHK Loviisa Granholmantie 7, 07880 Liljendal

NHK Oulu Planeettatie 4A, 90450 Kempele

NHK Seinäjoki Rullatie 1, 60510 Seinäjoki

NHK Ylivieska Ruutihaantie 17C, 84100 Ylivieska

Niklas Rantamäki Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Noora Saarela Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Juva

Olli Ikäheimo Maatalouskoneasentaja Kuopio

050 462 8603 olli.ikaheimo@nhk.fi

Outi Heikkinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Oulu

Outi Vanala Laskutus ja toimitukset, työkoneet

040 9011 236 outi.vanala@nhk.fi

Pasi Oravainen Tuotespesialisti Lypsyrobottihuolto Kuopio

Pasi Suontausta Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Paula Sireni Laskutus ja toimitukset, robottimyynti

paula.sireni@nhk.fi

Pauli Markkanen Työkonemyyjä Iisalmi, Joensuu, Kuopio

045 124 9003 pauli.markkanen@nhk.fi

Pekka Hyrkäs Huoltopäällikkö, työkoneet Oulu

040 022 8418 pekka.hyrkas@nhk.fi

Pekka Junttila Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Pekka Karhukorpi JCB Agri -myyjä Kokkola, Seinäjoki

040 901 1239 pekka.karhukorpi@nhk.fi

Perttu Pohjola Robottimyyjä Hämeenlinna

050 590 2310 perttu.pohjola@nhk.fi

Petra Puurula Tilaneuvoja Joensuu, Juva, Jyväskylä

Petri Koivistoinen IT-asiantuntija, tietosuojavastaava

petri.koivistoinen@nhk.fi

Petri Tapaninaho Tekninen myyjä Tarvike- ja varaosamyynti Ylivieska

046 878 2587 petri.tapaninaho@nhk.fi

Pirjo Virtanen Taloushallinnon assistentti

pirjo.virtanen@nhk.fi

Päivi Savikko Kirjanpitäjä

paivi.savikko@nhk.fi

Raimo Alatalo Asennuskoordinaattori Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Raimo Trygg Työkonemyyjä Juva

040 901 1247 raimo.trygg@nhk.fi

Rami Hautamäki Maatalouskoneasentaja Seinäjoki

050 517 7601 rami.hautamaki@nhk.fi

Rasmus Hahl Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Juva

Reetta Karjalainen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Reetta Tilli Markkinointiassistentti

reetta.tilli@nhk.fi

Riku Nikander Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Riku Saari Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Kokkola

Sallamaria Hassinen Tilaneuvoja Hämeenlinna

Sami Kortelainen Alue-esimies Lypsyrobottihuolto Iisalmi

Sauli Paananen Tekninen myyjä Tarvike- ja varaosamyynti Jyväskylä

050 415 6082 sauli.paananen@nhk.fi

Seravo Tester

Simo Jokinen Robottimyyjä Iisalmi, Kuopio

046 859 0112 simo.jokinen@nhk.fi

Sonja Evertson Laskutus ja toimitukset, Robora

050 520 0355 sonja.evertson@nhk.fi

Susanna Vuotikka Jälkimarkkinointijohtaja Tarvike- ja varaosamyynti Hämeenlinna

046 920 3820 susanna.vuotikka@nhk.fi

Taneli Fabritius Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Loviisa

Tapani Komonen Robottimyyjä Hämeenlinna, Juva, Loviisa

040 901 1248 tapani.komonen@nhk.fi

Tiina Lampen Tilaneuvoja Kokkola, Seinäjoki

Timi Rintamäki Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Timo Laiteenmäki Alue-esimies Lypsyrobottihuolto Seinäjoki

Timo Laurell Työkonemyyjä Hämeenlinna

050 452 0112 timo.laurell@nhk.fi

Timo Leinonen Tavaran vastaanotto ja lähetys Hämeenlinna

Timo Lukkarinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Iisalmi

Timo Nygård Huoltopäällikkö, JCB Seinäjoki

050 438 3071 timo.nygard@nhk.fi

Timo Ojala Myyntipäällikkö, tekninen myynti Tarvike- ja varaosamyynti Seinäjoki

050 347 6624 timo.ojala@nhk.fi

Tomi Hupanen Maatalouskoneasentaja Hämeenlinna

050 476 3433 tomi.hupanen@nhk.fi

Tomi Korpikoski Kehitys- ja henkilöstöpäällikkö

tomi.korpikoski@nhk.fi

Tomi Vesterinen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Loviisa

Tommi Syrjälä Työkonemyyjä Loimaa

050 574 0700 tommi.syrjala@nhk.fi

Tony And Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Hämeenlinna

Tuomas Kilpi Logistiikkakoordinaattori Hämeenlinna

tuomas.kilpi@nhk.fi

Tuukka Hyvönen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Tornio

Tytti Luukkonen Tilaneuvoja Juva

Veli-Matti Haapakoski Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Vesa Junno Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Vesa Uusitalo Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Viljami Väisänen Tiimipäällikkö Lypsyrobottihuolto Oulu

043 211 3406 viljami.vaisanen@nhk.fi

Ville Lumijärvi Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Ylivieska

Ville Moisanen Huoltoasentaja Lypsyrobottihuolto Iisalmi

Ville Rantanen Tuotepäällikkö, PÖTTINGER ja DCM

043 211 0078 ville.rantanen@nhk.fi